آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط شهرداری مامونیه،روزیکشنبه 96/12/13 کارکنان محترم اداره محیط زیست،معاونت و کارکنان خدمات شهری شهرداری مامونیه طی یک حرکت نمادین و به منظور حفاظت از محیط زیست و داشتن محیط زیست عاری از آلودگی اقدام به پاکسازی محیط زیست و جمع آوری زباله از بخش هایی از شهرمامونیه را نمودند.

مهندس علی ضیایی معاونت خدمات شهری شهرداری مامونیه در حاشیه این کار فرهنگی ،داشتن محیط زیست سالم و برخورداری از فضایی پاک برای زندگی را حق همه دانست و خاطرنشان کرد: باید کاری کنیم که فرهنگ جمع آوری زباله و تفکیک آن در بین مردم ما نهادینه شود چرا که با این کار سلامتی را برای خودمان به ارمغان خواهیم آورد.

وی همچنین ضمن تشکر از ریاست محترم اداره محیط زیست شهرستان زرندیه که طرح توجه به فضای سبز و محیط زیست را در دستور کار قرار داده اند، افزود : این امر نشانگر آن است که اداره محیط زیست و شهرداری مامونیه به صورت جدی دنبال فرهنگ سازی در زمینه حفظ محیط زیست می باشند و خواهان تعمیم این امر مهم و حیاتی از طریق دانش آموزان و دانشجویان در سطح جامعه نیز هستند.

لازم به ذکر است که شهرداری مامونیه به عنوان یکی از دوستداران محیط زیست می باشد که همواره در زمینه داشتن محیط زیستی سالم، پاک و شاداب این امر را در اولویت های کاری خود قرارداده است و خود را در قبال محیط زیست مسئول می داند.

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار همکاری اداره محیط زیست زرندیه با شهرداری مأمونیه در پاکسازی محیط زیست