آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه، با توجه به نزدیک شدن به فصل بهار، کاشت گلهای فصلی و بهاری در باغچه های سطح شهر در دستور کار قرار گرفت.

شهردار مامونیه گفت: کاشت گل در راستای زیباسازی مناظر عمومی شهری خدمتی در جهت رفاه حال شهروندان و ایجاد آرامش روانی و بصری است.

مهندس وفا ضمن تشکر از واحد های خدمات شهری، کارپردازی و واحد پارکها و فضای سبز،افزود: در همین راستا و باهدف "ایجاد طراوت و شادابی" در سطح شهر که مترادف با "زندگی،نفس،پاکیزگی،بهداشت محیط، زیبایی و آرام‌ کننده روح و روان و پاکیزه کننده هوا است" واحد فضای سبز و حوزه خدمات شهری عملیات گلکاری در پارک‌ها، میدان‌ها، بلوارها و رفیوژها را با تلاش مستمر انجام میدهند.

مهندس ضیایی نیز افزود: این تعداد گل های فصلی کاشته شده شامل گلهای بنفشه در رنگها و واریته های مختلف است.

معاونت خدمات شهری و مسئول واحد فضای سبز شهرداری مامونیه اضافه کرد: کاشت گلهای فصلی به جهت تلطیف بصری و زیبا شدن معابر در جهت توسعه فضای سبز نیز نقش بسزایی ایفا می کند.

 وی در پایان گفت:از همشهریان عزیز تقاضا داریم از تردد روی چمن و باغچه های گل که تخریب فضای سبز و صرف هزینه های مجدد را به همراه دارد، خودداری نموده و خادمان خود را در شهرداری در جهت حفظ و توسعه فضای سبز یاری نمایند.

 

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار اجرای عملیات کاشت گلهای فصلی و بهاری با توجه به نزدیک شدن فصل بهار